Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Prasmingų darbų diena Kumečiuose

Spausdinti

Nors Lietuvoje jau dvyliktą kartą buvo rašomas Nacionalinis diktantas, bet Kumečių bibliotekoje – pirmą kartą. Dovilės Filmanavičiūtės tekstas „Odė moterystei“ buvo sukurtas būtent šiai progai, Kovo 8-ąjai. Tekstą įgarsino Marijus Žiedas.

Smagu, kad rašyti diktantą susirinko 8 dalyviai, tarp jų ir vienintelis vyras – Kumečių seniūnaitis Vidimantas Pocevičius. Nors tekstas buvo sunkus rašantiems, bet jo prasmingos mintys išliko visų širdyse. Ir ne visada svarbu nugalėti, labai miela dalyvauti, pasitikrinti savo rašymo įgūdžius.

Po diktanto Kumečių dienos centro vadovė Jolanta Leonavičienė pakvietė išgerti arbatos, pasivaišinti pyragu ir aptarti diktantą, pabendrauti.

Kokia šventė be gėlių? Seniūnaitis Vidimantas susirinkusias moteris pasveikino su Kovo 8-ąja įteikdamas tulpių puokštes. Tačiau neužilgo dar labiau likome nustebintos, kai atsivėrus durims išvydome bendruomenės narius Algį Žiūką ir Rimantą Pavilonį, kurie taip pat pradžiugino gėlėmis.

Išsiskirsčius diktanto dalyviams namo, biblioteką ir dienos centrą užpildė vaikų ir jaunimo klegesys. Nors ir pūtė žvarbus pavasario vėjas, visi, jau iš anksto pagamintais trispalviais paukšteliais nešini, išskubėjo puošti Peršėkininkų, Obelytės, Kumečių ir Buckūnų sodybų. Su mažaisiais dienos centro lankytojais puošėme Kumečių sodybas, o tolimiausias Peršėkininkų ir Obelytės išvyko puošti Austėja Dzikavičiūtė, Daniela Masionytė ir bibliotekininkė Nijolė Pocevičienė.

Taip papuošėme sodybas belaukdami Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės šventės.

Nuoširdus ačiū, kad prie šios akcijos prisidėjo Algis Žiūkas, dovanodamas medieną pagaliukams, kuriuos pagamino Vytas Žėkas.

Tik visi kartu darydami gerus darbus, galime daug ką nuveikti. O kartu tapti visuomeniškesni, pilietiškesni ir bendruomeniškesni.

Visi kartu kurkime grožį gyvendami gražioje, laisvoje LIETUVOJE.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Kumečių filialo vyresn. bibliotekininkė
Nijolė Pocevičienė