Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Pivašiūnų bibliotekoje vyko popietė „Kartu išvien, kasdien“, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti

Spausdinti

Gegužė – pats nuostabiausias pavasario mėnuo, dovanojantis ne tik spalvingiausius žiedus, švelnų vėjelio dvelksmą, bet ir kviečiantis atsigręžti į šeimą, nes ji – visa ko pradžia. Žodis šeima turi didelę reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime, nes šeimoje tu jautiesi saugus, tave išklauso, paguodžia, padeda, palaiko, čia esi reikalingas ir mylimas. Šeima – tai mažas pasaulis, sukurtas meilės.

Labai kūrybingai, linksmai ir nuoširdžiai Tarptautinę šeimos dieną paminėjome Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Pivašiūnų filiale kartu su ketvirtos klasės mokiniais bei jų mokytoja Jurgita Česoniene. Su ketvirtos klasės mokiniais diskutavome kas jiems yra šeima, kas ją sudaro, kaip jie įsivaizduoja laimingą šeimą, kokios yra šeimos funkcijos.

Popietės „Kartu išvien, kasdien“ metu ketvirtos klasės mokiniai piešė laimingos šeimos portretus, minė bibliotekininkės jiems užduotas mįsles apie šeimą, žiūrėjo filmuką apie laimingą šeimą. Visiems popietės dalyviams labai patiko diskusijos apie šeimą bei laimingos šeimos portreto piešimas. Visi pasidalijo savo nupieštais darbais, papasakojo ką nupiešė, kas labiausiai jiems įsiminė iš šios popietės. Pabaigoje kiekvienas renginio dalyvis buvo apdovanotas saldžiomis dovanėlėmis.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Pivašiūnų filialo vyresn. bibliotekininkė
Irma Patinskaitė