Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Butrimonių bibliotekoje – viktorina ir paroda, skirta Lietuvos narystės NATO ir Europos Sąjungoje 20-mečiui

Spausdinti

Lietuva integravosi į Europos Sąjungą ir Šiaurės Atlanto Sutarties organizacijas 2004 m. Narystė NATO ir ES prisidėjo stiprinant šalies saugumą, sudarė sąlygas sparčiam šalies ekonomikos augimui. Minint Lietuvos narystės šiose organizacijose 20 metų sukaktį, Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Butrimonių filiale III ir IV g klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje „Lietuvos narystei ES ir NATO 20“.

Pagrindinis jauno žmogaus ugdymo tikslas yra demokratiškos, humaniškos, aukštos tautinės savimonės asmenybės ugdymas. Tad renginio metu buvo siekiama skatinti mokinius domėtis įvairiais istoriniais faktais, kritiškai mąstyti, plėsti tinkamą požiūrį į demokratinės valstybės piliečio pareigas bei teises. Buvo siekiama ne tik patikrinti turimas žinias, bet ir suteikti naujos informacijos. Viktorinos metu geriausiai sekėsi Miglės, Karolinos ir Gabijos komandai. Viktoriną organizavo istorijos mokytoja Dalia Adžgauskienė ir bibliotekininkė Asta Daironienė.

Trečios klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Karkauskaitė) bibliotekos erdves papuošė piešinių paroda ,,Europa – mūsų namai“, skirta Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 20-mečiui paminėti.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Butrimonių filialo vyresn. bibliotekininkė
Asta Daironienė