Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Ką daryti kai pyksti?

Spausdinti

Gegužės 9 d. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus pradinių klasių mokinukai kartu su savo mokytojomis dalyvavo edukacijoje „Augink sparnus kaip drugelis“, kurią inicijavo Alytaus r. viešosios bibliotekos Krokialaukio filialas, o ją vedė edukatorė Inga Sosnovska. Vaikams patiko nuotolinis edukacijos formatas, o visomis edukacijai reikalingomis priemonėmis – buteliukais, aliejumi, vandeniu, guašu, teptukais, indeliais vandeniui – buvo pasirūpinta iš anksto. Pati edukatorė, kaip jau minėjau, dirbo Zoom aplinkoje.

Minėta edukacija – puikus ir naudingas prevencinis renginys prieš patyčias ir smurtą. Šiuolaikiniams vaikams tai ypač reikalinga priemonė, nes jie greitai supyksta, dar nemoka valdyti emocijų, patiria socialinių sunkumų. Edukacijos metu mokiniai aktyviai įsitraukė į žaidybines veiklas, skatinančias sąmoningumą ir kūrybiškumą per emocines patirtis. Be to, vaikai iš edukatorės gavo dovanų antistresinių žaislų-virvučių bei dviejų spalvų sensorinių indų.

Pradinių klasių mokytojos taip pat turėjo galimybę susipažinti arba prisiminti efektyvius ir naudingus įrankius, kurie padeda geriau suprasti vaikų poreikius bei skatinti jų emocinį, socialinį ir akademinių gebėjimų tobulėjimą.

Edukaciją vedė Inga Sosnovska, emocinio raštingumo edukatorė, Filsoma programų pedagogams apie emocinės saugios aplinkos kūrimą autorė, Janida – priemonių sensorinei integracijai, kūrybiškumui, ugdymui vadovė.

Dėkojame edukatorei Ingai Sosnovskai už puikią edukaciją ir nekantriai lauksime kitų susitikimų!

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Krokialaukio filialo vyresn. bibliotekininkė
Jolita Vaičiulienė