Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Kalėdų dvasia jau sklando ir virš Krokialaukio

Spausdinti

Atsiliepdami į p. D. Nausėdienės kvietimą dalyvauti kalėdinių žaisliukų kūrimo akcijoje „Namų jaukumas“ pasiuvome namukų-žaisliukų LR Prezidentūros eglei puošti.

Ponios D. Nausėdienės mintys apie namų svarbą ir saugumą („Namų šiluma ir jaukumas yra tai, ko šiandien visame pasaulyje stokoja daugybė žmonių, dėl karo ir neramumų savo šalyse priverstų palikti savo gimtuosius namus. Namai – ypatinga vieta, kurioje žmogus jaučiasi saugus, mylimas ir laukiamas. Čia gimsta ne tik jaukumas, bet ir ryžtas kovoti už amžinąsias vertybes, už žmones, už savo Tėvynę“) mus sutelkė į vieną būrį, kurio dėka ir „išdygo“ 25 įvairiaspalviai nameliai.

Į šią gražią akciją atsiliepė ir Alytaus r. sav. viešosios bibliotekos Krokialaukio filialo bibliotekininkės, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos mokiniai, mokytojai, Krokialaukio kaimo bendruomenė. Juk šiandien mums labai svarbu visiems džiaugtis ramiu didžiųjų švenčių – Kalėdų laukimu, žinant, kad mes turime savo jaukius namus ir, jog tuo jaukumu galime dalintis su kitais žmonėmis…


Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Krokialaukio filialo vyresn. bibliotekininkė
Jolita Vaičiulienė