Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

„Lemtingas radinys“ Kumečiuose

Spausdinti

Raktas į kūrybingumą – tai noras kažką bandyti,
rizikuoti ir pažiūrėti, kas bus.

/ Shakti Gawain /

„Pagaliau ir Kumečių kaimas turi savo rašytoją…“ Tai kažkieno ištarta frazė iš šeštadieninio jaukaus ir šviesaus renginio Kumečių bibliotekoje. Nuoširdumu, džiugesiu, nuostabiomis Loretos Zabalujevos dainomis ir jautriais dalyvių prisiminimais alsuojančios Irenos Akulavičienės knygos „Lemtingas radinys“ sutiktuvės vyko fantastiškos autorės šeimos, giminaičių, draugų, kolegų, buvusių mokinių bei visų knygų mylėtojų apsuptyje.

Kiek prisimenu, Irena visada buvo pilna idėjų, visada kažką kurdavo naujo, gražaus, nuostabaus. Ji ir nuolatinė bibliotekos skaitytoja, aktyvi renginių dalyvė.

Todėl nenuostabu, kad knygos autorė, skendėjusi spalvingų gėlių jūroje, išgirdo daug gražių žodžių bei palinkėjimų ne tik iš susirinkusiųjų, bet ir iš bibliotekininkės Nijolės Pocevičienės lūpų, kuri Irenai įteikė atminimo dovanėlę bei ARSVB direktoriaus Aivaro Vyšniausko padėką už nuoširdų ir turiningą knygos pristatymą Kumečių bibliotekoje.

Džiugu, jog Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena Kumečiuose buvo prasmingai paminėta ne tik Irenos Akulavičienės knygos „Lemtingas radinys“ sutiktuvėmis, bet ir knygos autorės Irutės jubiliejinio gimtadienio paminėjimu.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Kumečių filialo vyresn. bibliotekininkė
Nijolė Pocevičienė