Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Eičiūnų biblioteka dėkoja dalyvavusiems akcijoje „Knygų Kalėdos“

Spausdinti

Graži „Knygų Kalėdos“ akcija jau dešimtąjį kartą apsilankė Eičiūnų kaimo bibliotekoje. Ši akcija, inicijuota Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, paplitusi visoje šalyje ir skatina žmones dovanoti knygas savo bibliotekoms.

Noras išrinkti tinkamą dovaną dažnai priverčia pasidomėti žmonių laisvalaikiu, tame tarpe ir skaitymo pomėgiais, nes kiekvieno skaitančio žmogaus namuose mes rasime dar skaitomų, jau perskaitytų ar laukiančių savo eilės knygų.

O galbūt tuo skaitymu galime dalintis su kitais bendruomenės nariais – bibliotekos skaitytojais? Juk tą padovanotą knygą visada rasime ten nuėję, o tuo pačiu aplankysime ir biblioteką, jos renginius, pabendrausime su bibliotekininke ar pažįstamais žmonėmis. Nes knyga mus suartina ir padeda mums dažniau bendrauti.

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam. Akcijos dėka Eičiūnų bibliotekos fondas pasipildė 40-čia knygų.

Šių metų bibliotekos geradariais tapo Vitas ir Loreta Talačkai, Andrius Mosinas bei Jolanta Germanavičiūtė. Nuoširdus jiems AČIŪ.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Eičiūnų filialo vyresn. bibliotekininkė
Regina Germanavičienė