Elektroninis bibliotekos katalogas

Jaunimo garantijos

Kviečiame naudotis elektroninėmis paslaugomis

Duomenų bazės:

Kviečiame naudotis Lietuvos elektroninės periodikos paslaugomis Alytaus rajono viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose!

Dažniausiai mes prenumeruojame vos keletą laikraščių ar žurnalų, tad norėdami susipažinti su didesne spaudos įvairove einame į bibliotekas. Tačiau ir bibliotekos negali prenumeruoti visų mus dominančių spaudos leidinių. Ką tada daryti? Kaip išspręsti šią problemą? Vienintelė išeitis – Lietuvos elektroninė periodika.

Lietuvos elektroninė periodika? Kas tai yra?

Lietuvos elektroninė periodika – elektroninių periodinių ir tęstinių leidinių nuorodų svetainė. Tai laikraščių, žurnalų, biuletenių, mokslo leidinių, tinklaraščių elektroninės versijos internete.

Ką aš galiu rasti Lietuvos elektroninės periodikos interneto portale?

Lietuvos elektroninė periodika – tai 104 pavadinimų spausdintų laikraščių, 63 pavadinimų žurnalų, 7 pavadinimų biuletenių  elektroninės versijos ir interneto svetainės. Tai 78 pavadinimų tik internete platinami žurnalai, naujienų ir teminiai portalai, 8 tinklaraščių (blogų, interneto dienoraščių ) nuorodos. Tai net 188 pavadinimų spausdinti mokslo leidiniai bei kiti originalūs elektroniniai leidiniai.

Aš nemoku naudotis Lietuvos elektroninės periodikos teikiamomis paslaugomis? Kur man kreiptis patarimo ir pagalbos?

Nenusimink ! Nuo rugsėjo 23 iki gruodžio 1d. Alytaus rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose vyks užsiėmimai, kurių metu Jūs galėsite susipažinti su visomis Lietuvos elektroninės periodikos teikiamomis galimybėmis. Jeigu negalėsite dalyvauti užsiėmimuose, ateikite į biblioteką ir darbuotojai jums suteiks visą rūpimą informaciją bei individualiai išmokys naudotis Lietuvos elektroninės periodikos duomenų baze. Telefonai pasiteiravimui ir registracijai Alytaus rajono viešojoje bibliotekoje: 75250,53383. Smulkesnę informaciją rasite adresu: www.alytus.rvb.lt arba artimiausioje kaimo bibliotekoje.

Užsiregistruok iš anksto! Išmok naudotis Lietuvos elektroninės periodikos teikiamomis paslaugomis! Būk visų karščiausių  Lietuvos ir pasaulio naujienų priešakyje!

ATMINKITE – GERIAUSIA SPAUDOS PAŽINIMO METODIKA – LIETUVOS ELEKTRONINĖ PERIODIKA!