Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Respublikiniame edukaciniame projekte „Pasaka tikiu“

Spausdinti

„Niekas nežino tiek daug, kad negalėtų pasimokyti iš kitų, ir niekas nežino tiek mažai, kad negalėtų pamokyti kitų“ (Daniel Reyes)

Vienas iš Krokialaukio bibliotekos uždavinių – aktyviai bendradarbiauti su kitomis institucijomis organizuojant kultūrinius ir edukacinius renginius, vykdant įvairias iniciatyvas. Rugsėjo-lapkričio mėn. biblioteka kartu su gimnazija dalyvavo respublikiniame bendrojo ugdymo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinės veiklos edukaciniame projekte „Pasaka tikiu“.

Įvairių praktinių veiklų metu mokiniai, vadovaujami gimnazijos logopedės Loretos Jarmalavičienės ir bibliotekininkės D. Kalasauskienės, ugdėsi gebėjimą rišliai komunikuoti gimtąja kalba, mokėsi skaityti, atpasakoti, kurti, vaidinti pasirinktas pasakas, piešti mėgstamiausios pasakos veikėjus. Susipažinę su knygų atsiradimo istorija, jų įrišimo būdais, ugdytiniai savo darbelius įrišo į knygą, kurią pavadino „Pasakų taku“.

Baigiamasis projektinės veiklos darbas – knyga ,,Pasakų taku“ – eksponuojamas respublikos specialiųjų pedagogų ir logopedų parengtoje knygų parodoje. Kviečiame joje apsilankyti.

Atliktų veiklų video nuoroda: https://gopro.com/v/wEppgKQlKZEZX

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Krokialaukio filialo vyresn. bibliotekininkė
Daiva Kalasauskienė