Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Kūrybinės dirbtuvėlės Alovės bibliotekoje

Spausdinti

Aušrinė, Medeina, Žemyna, Austėja, Gabija ir kitos šviesos bei žemės dievybės, sukurtos ir išdabintos lėlininkės Rasos Stanevičiūtės, tik trumpam užsuko pasisvečiuoti į Alovės biblioteką. Nors Rasai kelias į biblioteką ir labai gerai žinomas, bet jos panoro palydėti lėlininkę į parodos „Dieviškos fotografijose“ pristatymą.

Alovės pagrindinio ugdymo skyriaus technologijų mokytoja Henrieta Lapinskaitė ir Renata Miškauskienė su savo mokiniais dalyvavo parodos pristatyme ir edukaciniame užsiėmime „Išgalvotos lėlės“.
Atvykusi su „paruoštukais“ lėlininkė žingsnelis po žingsnelio vaikams papasakojo ir parodė visą lėlės kūrimo procesą, o mokiniams beliko tik suteikti lėlei charakterį, ją aprengti ir papuošti. Vaikams puikiai sekėsi kurti lėles, o jei prireikdavo kokio nors patarimo, tai sumanios lėlininkės rankos akimirksniu ateidavo jiems į pagalbą. Valandėlė kruopštaus darbo ir mokinių rankose – džiuginantys kūrinėliai.

Iškeliavo „Išgalvotos“ rudens takeliais į vaikų namus, o lėlininkės Rasos Stanevičiūtės paroda „Dieviškos fotografijose“ Alovės bibliotekoje dar veiks iki spalio 30 dienos.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Alovės filialo vyresn. bibliotekininkė
Birutė Jarusevičienė