Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Vasaros skaitymo iššūkis

Spausdinti

Gal todėl, kad liepos 5-ąją dieną, švenčiant Valstybės dieną Dauguose, Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos stende bibliotekos direktorius Aivaras Vyšniauskas su bibliotekininkėmis visiems siūlė prisijungti prie skaitymo skatinimo akcijos „Vasara su knyga“, gal todėl, kad buvo dalijami gerų knygų receptai ir populiarinama bibliotekų veikla, gal todėl, kad šiam projektui mes skiriame daug dėmesio, jėgų ir meilės, Dauguose „Vasaros skaitymo iššūkis“ yra populiari veikla, į kurią įsitraukia daug skaitančių žmonių.

Liepos 10 dieną bibliotekoje vyko vasaros skaitymų popietė. Vaikai gerai nusiteikę, pailsėję, kupini entuziazmo, puolė rinktis knygų „Skaitymo iššūkiui” įveikti. Kai kas žada perskaityti daugiau nei penkias knygas, todėl klausėme draugų pasakojimų apie perskaitytas knygas, dalijomės įspūdžiais, surengėme perskaitytų knygų pristatymus, parengėme naują knygų parodą ir rinkomės knygas, kurias būtų įdomu skaityti. Vėliau pusę valandos skyrėme skaitymui. Kadangi lijo lietus ir skaitymo pievelės nepavyko surengti kieme, skaitėme gimnazijos koridoriuje. Užregistravę perskaitytas knygas į korteles ir tinklapį, žaidėme, pynėme, dėliojome dėliones, piešėme, žaidėme kompiuteriais ir vaišinomės kakava.

„Tikiu, kad skaitydami šitie vaikai gali pakeisti pasaulį“, – sakiau aš suaugusiems bibliotekos lankytojams, kurie atėję pasikeisti knygų, džiaugėsi, kad tiek daug vaikų vasarą skaito knygas. Mūsų visų darbas ir meilė knygai gali duoti gerų rezultatų.

 

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Daugų filialo vyresn. bibliotekininkė
Lina Jakimavičienė