Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Santaikoje Velykėlių belaukiant…

Spausdinti

„Saulė šypsosi pro langą
Spinduliais parėmus dangų,
Klega paukščiai, gėlės kvepia
Puošdamos Velykų taką.

Vėl pavasaris pas mus.
Laikas puošti margučius“.

 

Artėjant Šv. Velykoms balandžio 9 d. su tėveliais į Santaikos biblioteką rinkosi Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ grupė „Kiškučiai“.

Velykėlių belaukiant vaikučius pasitiko dvi zuikutės (auklėtojos Loreta Botvičienė ir Saulė Vrubliauskienė), kviesdamos vaikučius ir tėvelius pabūti zuikučiais. Iš miego pabudo ir Velykų bobutė (bibliotekininkė Laima Petkevičienė). Velykų bobutė benešdama vaikams dovanų, šokoladinius kiaušinius pametė ir pamiršo kur. Tad teko ieškoti pamestų dovanėlių bibliotekoje, tarp knygų.

Vėliau visi kartu darėme rytinę mankštą, šokome, dainavome bei marginome velykinius kiaušinius iš įvairių medžiagų: rišome juostelėmis, klijavome žolelėmis ir t. t. Buvo pristatyta ir velykinių puokščių paroda „Pavasario dvelksmas Velykinėje puokštėje“ (Paroda veiks iki balandžio 19 d.). Vaišinomės arbata, sultimis, sausainiais ir saldainiais. Renginyje dalyvavo Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Markovienė.

Šventė baigėsi, tačiau ji visus palietė gėrio spinduliais, o vaikų šypsenos ir už lango bundanti gamta pakylėjo kiekvieno iš mūsų širdis.

(Renginį organizavo Santaikos biblioteka ir Alytus lopšelis-darželis „Girinukas“).

 

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Santaikos filialo vyresn. bibliotekininkė
Laima Petkevičienė