Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Atverkite Kalėdų dvasiai širdis, protą ir namus…

Spausdinti

Gruodžio 29 dieną Vaisodžių bendruomenės salėje vyko popietė „Kalėdų dvasia“. Į šventę ir susitikimą su Kalėdų Seneliu visi rinkosi linksmai nusiteikę, pasipuošę, nešini pakilia kalėdine nuotaika.

Toks susitikimas visada džiugina ir jaudina, nes kalėdinis laikotarpis – stebuklų metas. Tuo metu vieni tik mintimis, o kiti iš tikrųjų grįžta į gimtuosius namus ir apkabina tėvus, anūkus, brolius ir seseris. Nes beveik kiekviena šeima yra išleidusi po vieną šeimos narį į kitą Europos šalį ir pasimato tik per šventes. Tad visiems nuoširdžiai linkėta, kad šios šventės į kiekvieno mūsų širdis įneštų kuo daugiau šviesos, džiaugsmo ir juoko. Jog namuose vyrautų meilė, sėkmė, nuoširdumas ir darna.

Šventės metu padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti geriausi ir aktyviausi Vaisodžių bibliotekos skaitytojai. Tai Goda Juškauskaitė, Neringa Juškauskienė ir Kornelija Juškauskaitė.

Renginio metu su Kalėdų Seneliu visi tapome lyg viena didelė šeima, kurioje kartu su vaikučiais šokome, dainavome, sakėme eilėraščius, pasitikrinome žinias apie Kalėdas bei Kalėdų Senelį. Vėliau klausėmės Butrimonių gimnazijos mokinių ansamblio (vad. Neringa Valvonienė) atliekamų kalėdinių dainų bei Punios daugiafunkcio skyriaus vaikučių atliekamų šokių, kuriuos šventei paruošė mokytoja Asta Šarkelienė.

Šventės pabaigoje visų laukė staigmenos ir atneštos Kalėdų Senelio saldžiosios dovanėlės.

Dėkojame Vaisodžių bendruomenei už gražią eglutę bei rėmėjams, padėjusiems surengti šią šventę.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Vaisodžių filialo vyresn. bibliotekininkė
Regina Bernatavičienė