Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Šventė, kuri pakviečia namo…

Spausdinti

Kas mes būtume be tėvų žemės, be lietuviško žodžio, be gimtinės dangaus…

Jau eilę metų Eičiūnų bendruomenė organizuoja tradicinę kraštiečių šventę „Takelis veda vėl namo“. Ši šventė sukviečia čia gyvenančius ar anksčiau gyvenusius žmones, ji mums visiems suteikia progą aplankyti savo artimuosius ir gimtuosius namus, susitikti seniai matytus vaikystės draugus, bendraklasius, kaimynus, pamatyti gražėjantį kaimą, prisiminti praėjusius metus. Šventė, kuri mums neleidžia užmiršti, iš kur mes, kur mūsų šaknys.

Taip pat kartu paminėjome ir Eičiūnų bendruomenės veiklos 10-metį.

Šventę pagerbė garbingi svečiai: Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai Kęstas Patinskas ir Rimas Gecevičius, Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Aivaras Vyšniauskas ir direktoriaus pavaduotoja Agnė Petravičienė, Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis ir Butrimonių seniūnijos seniūnas Algirdas Jusas.

Gausiai susirinkusiems žiūrovams šventinę nuotaiką dovanojo dainininkė Agnė Petravičienė, grupė „Crescendo“ , grojo Pivašiūnų ir Kumečių kaimo kapelos, Eičiūnų kaimo kapela ir folkloro ansamblis „Žolynai“.

Geriausius skaitytojus apdovanojo ir atminimo dovanėles įteikė Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Aivaras Vyšniauskas, o seniūnas Algirdas Jusas – gražiai tvarkomų sodybų šeimininkus.

Dar prieš koncertą vyko tinklinio turnyras Sauliaus ir Neringos Svinkūnų sodyboje bei eilė rungčių sporto aikštelėje. Nugalėtojai buvo apdovanoti vakaro metu.

Visus renginio dalyvius biguzu vaišino seniūnaitė Gražina Žiužnienė.

Dėkojame visiems, kuriems gyvenime reikia ne tik duonos, bet ir muzikos, šokio, raiškaus žodžio.

Tikimės, kad kiekvienas sugrįžęs iš šventės į namus palaimingai atsiduso: „Šiandien man tikrai buvo gera“.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Eičiūnų filialo vyresnioji bibliotekininkė
Regina Germanavičienė