Alytaus rajono viešoji biblioteka

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Grožinė literatūra
Jaunimo garantijos
Knygų recenzijos
Literatūra vaikams
Naujienos
Naujos knygos
Parodos
Renginiai
Šakinė literatūra
final-logo

Į Makniūnus atėjo pasaka

Spausdinti

Į Makniūnų mokyklos – daugiafunkcio centro  salę atkeliavo  pasakų popietė ,,Seku seku pasaką“. Pasakos sekamos ne tik pralinksminti žmones – jose dažnai  išreiškiama per amžius sukaupta gyvenimiška patirtis, išmintis, pažiūros į gyvenimą, pamokoma, kaip dera elgtis. Be to, pasakos skatina  ir kūrybiškumą. Todėl ir popietės metu, kurioje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės ir pirmos bei antros klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų Vilmos ir Almos, pirmiausia ir buvo perskaityta pasaka „Žilvino ir Eglės kelionė“. Šią pasakutę perskaitė popietės organizatorė Makniūnų filialo vyresnioji bibliotekininkė Berūta Sadauskienė  iš  knygutės ,,Lietuvos vaikų pasakos“. Mažieji klausytojai pažadėjo peliuko  Plikio klausyti: niekada nešiukšlinti  gamtos ir tvarkingai elgtis tiek namuose, tiek  kitur.

Savo kūrybiškumą popietės dalyviai parodė inscenizuodami pasaką ,,Ropė“ ir žaisdami judriuosius žaidimus. Už aktyvų dalyvavimą popietėje „Seku seku pasaką“ bibliotekininkė įteikė knygutę ,,Gražiausios lietuvių pasakos“ ir palinkėjo darnaus kolektyvinio pasakų (ir ne tik) skaitymo .

Kadangi atėjo žiema ir ne už kalnų Šv. Kalėdos – paslapties, džiaugsmo ir  dovanų šventė – mokinukai savo norus, svajones išskraidino Kalėdų seneliui spalvingais balionais ir dabar laukia jų išsipildymo.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Berūta Sadauskienė