Alytaus rajono viešoji biblioteka

Naujos knygos

Naujų knygų lentynoje…

Knygos ne tik padeda atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, bet ir iš jų galima daug ką sužinoti, praplėsti savo žinių lauką, ar netgi padeda vaizduotės pagalba atsidurti tokiame pasaulio kampelyje, kuriame galbūt niekad nepavyks atsidurti realybėje…
Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka gavo 32 naujas grožinės literatūros knygas. Siūlome keletą jų:

Grožinės literatūros knygos.pdf

Na, o tie, kurie mėgsta istorines, filosofines ar psichologines knygas – taip pat ras ką išsirinkti.
Šakinės literatūros knygos.pdf

Daugiau

„Knygų Kalėdų“ dovanos

„Knygų Kalėdos“ lyg šviesos spindulys pasklido po visą Lietuvą, kviesdamas dažniau atverti bibliotekų duris ir primindamas, kokia svarbi žmogaus gyvenime yra knyga. Šiandien džiaugiamės, kad , „Knygų Kalėdų“ akcija buvo sėkminga. Geranoriškų skaitytojų dėka Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondus papildė 108 knygos. Tai grožinės literatūros kūriniai, knygos psichologijos, socialinių, gamtos, teisės mokslų, istorijos temomis. Leidinių, skirtų vaikams, jaunimui ir suaugusiems padovanojo Alytaus rajono savivaldybės vadovai ir darbuotojai, studentai, bibliotekos skaitytojai. Buvo dovanojamos naujos arba gerai išlaikytos senesnės, tačiau vertingos knygos.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvas džiaugiasi sulaukęs dovanų ir nuoširdžiai dėkoja visiems, dovanojusiems išminties, mokslo ir fantazijų šaltinį – knygas, kurių laukia ne tik mažieji skaitytojai, bet ir suaugusieji.

Pristatome tas knygas, kurių biblioteka iki šiol neturėjo.
Knygų Kalėdų dovanos.pdf

Daugiau